O marce 

JESTEŚMY DLA WAS OD 20 LAT.

 

Firma DEDRA EXIM istnieje na polskim rynku od 1991r. W początkowym okresie działalności firma mieściła się w Warszawie w budynkach VIS. Od 2003 roku siedziba firmy wraz z magazynami wysokiego składowania mieści się w Pruszkowie przy ul. 3-go Maja 8 na terenie Millenium Logistic Park

 

POSIADAMY MAGAZYNY NA PONAD 6TYS. MIEJSC PALETOWYCH

90% OFEROWANEGO ASORTYMENTU DOSTARCZAMY W CIĄGU 24 GODZIN

ZATRUDNIAMY BLISKO 100 OSÓB

 

Jesteśmy dynamiczną i przyjazną klientom firmą. Prowadzimy sprzedaż szerokiej gamy narzędzi, pił do drewna i glazury, kluczy, miarek, narzędzi i akcesorii glazurniczych, pił tarczowych, wierteł oraz narzędzi pneumatycznych. Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszych klientów, odpowiadając na ich oczekiwania, wprowadzamy nowe produkty, oraz zmieniamy rozwiązania techniczne obecnych produktów, poprawiając komfort i wygodę pracy. Zdobyliśmy uznanie wśród klientów i stale powiększamy grono swoich odbiorców.

Nasze produkty są dostępne w hurtowniach, sklepach branżowych oraz sieciach handlowych na terenie całego kraju  oraz poza jego granicami - m.in. w takich Państwach jak Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia, Niemcy, Słowacja, Czechy, Węgry.

 

TESTUJEMY WSZYSTKIE PRODUKTY

Naszym celem jest osiągnięcie najlepszej relacji jakości do ceny oraz zadowolenie naszych klientów.